Hakkımızda

Hakkımızda

Bu güne kadar alüminyum giydirme cephe ve alüminyum mimari sistemler  sektöründe üstlenmiş olduğumuz taahhütlerimizi, doğru ve titiz çalışma prensibimizle, kusursuzca ve övgüyle tamamladık.

Taahhüt ettiğimiz tüm işleri en zor koşullarda dahi zamanında, gerektiği şekilde ve kusursuz olarak teslim etmiş olmanın haklı gururunu yaşamak bizim en büyük kazancımızdır.

Gelecekte de bu gururu yaşamak için genç, dinamik, kaliteli, yönetim ve teknik kadromuzla, güçlü makine parkurumuzla ve en önemlisi geçmişten aldığımız güçle yılmadan çalışmaktayız.

Gelen talepleri en kısa sürede ve en hızlı şekilde sonuca ulaştırarak müşteri memnuniyetini daima en yüksek seviyede tutmak. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyerek bu ilişkilerin daimi olmasını sağlamak. Teknolojilere ve değişime ayak uydurarak sürekli gelişmek ve iyileşmek. Kalite ve değerlerimizden asla ödün vermeden müşteri memnuiyeti odaklı çalışmak.

Alüminyum giydirme cephe ve alüminyum mimari sistemler sektöründe belirlediği hedef; Deneyimli Teknik personel unsurunu, İleri teknolojiyi ve Kaliteli ürünü kullanarak, Müşterilerimize hizmette kaliteyi sürekli kılmaktır.

Uluslararası standartları ve müşteri memnuniyetini dikkate alan ARCE METAL modern mimari yapılar ve farklı mimari projeler, global trendler çerçevesinde takip edip,uluslararası platformdaki bilgi birikimini ve deneyimini,kalite anlayışı çerçevesinde ARCE METAL çalışanları ile birlikte geliştirmeye devam edecektir.

KKTC ‘de inşaat sektöründeki pazar payımızı yaptığımız ve yapacağımız mimari konsept projeler ile daha üst seviyelere çıkarmak.

Arce metal inşaat sektöründeki bu hedeflerini; Mimaride mükemmellik; optimum kullanım, akıllı sistemler, son teknolojik yenilikler, bilgi birikimi ve deneyimi ile gerçekleştirecektir.